Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.

Garrett - Test Technician Student - Víkendové směny

AT Garrett Advancing Motion
Garrett Advancing Motion

Brno, Czech Republic

Garrett je jednou z nejikoničtějších značek v automobilovém průmyslu s více než 65letou historií. Společnost je uznávána po celém světě díky svým průkopnickým turbodmychadlům. Garrett je známým dodavatelem špičkových technologických řešení pro význačné výrobce automobilů a nákladních vozidel, což zahrnuje řadu inovativních produktů a služeb.

Připojte se k týmu profesionálů našeho terstovacího centra! Hledáme studenta na víkendové směny, který nám doplní tým testovacích techniků.

Náplň práce

  • Testování technických vlastností turbodmychadel a elektrických zařízení.
  • Příprava vzorků, testovacího a měřicího zařízení pro průběh testu.
  • Dohled nad průběhem testu, zpracování naměřených hodnot.
  • Udržování testovacího zařízení v provozuschopném stavu a čistotě.
  • Komunikace s týmem, kolegy.

Want more jobs like this?

Get Unknown jobs in Brno, Czech Republic delivered to your inbox every week.

By signing up, you agree to our Terms of Service & Privacy Policy.

Požadavky:

  • Student denního studia v oboru Strojírenství / Automobilní inženýrství / Elektro
  • Velmi dobrá manuální a technická zručnost
  • zkušenosti s MS Office, primárně MS Excel
  • Angličtina na úrovni B1
  • Znalost Labview je výhodou
  • Ochota pracovat o víkendových směnách denní/noční

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých technických projektech
  • Propojení teoretických zkušeností s praxí
  • Práce v přátelském prostředí
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Příspěvek na stravování, zákonné příspěvky za víkendové směny.
  • Práci v testovací laboratoři v Brně - Slatině

Client-provided location(s): Brno, Czechia
Job ID: Garrett_Motion-11164
Employment Type: Part Time

Perks and Benefits

  • Health and Wellness

    • Health Insurance
    • Health Reimbursement Account
    • Dental Insurance
    • Life Insurance
    • Fitness Subsidies
    • Mental Health Benefits
  • Work Flexibility

    • Flexible Work Hours
    • Hybrid Work Opportunities
  • Office Life and Perks

    • Commuter Benefits Program
    • Casual Dress
    • Snacks
    • Company Outings
    • On-Site Cafeteria
    • Holiday Events
  • Vacation and Time Off

    • Paid Vacation
    • Personal/Sick Days
    • Leave of Absence
    • Paid Holidays
  • Financial and Retirement

    • Performance Bonus
    • Relocation Assistance
    • Financial Counseling
  • Professional Development

    • Leadership Training Program
    • Associate or Rotational Training Program
    • Work Visa Sponsorship
    • Internship Program
    • Promote From Within
    • Mentor Program
    • Shadowing Opportunities
    • Access to Online Courses
  • Diversity and Inclusion

    • Diversity, Equity, and Inclusion Program