Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.

Stażysta /-tka w Dziale Marketingu (Płatny staż)

AT Sanofi U.S.
Sanofi U.S.

Ozorków, Poland

Miejsce pracy: Warszawa

W związku z kolejną edycją programu stażowego Student on Board w Sanofi poszukujemy kandydatów na stanowisko stażysty/stażystki.

O stanowisku

Obowiązki:

  • Wsparcie administracyjne i narzędziowe w zakresie organizacji konferencji naukowych
  • Wsparcie przy realizacji działań marketingowych z wykorzystaniem wielokanałowych narzędzi promocyjnych
  • Wsparcie projektów e-marketingowych
  • Współpraca z partnerami wewnętrznymi w zakresie przygotowywania oraz akceptacji materiałów promocyjnych
  • Obsługa systemów korporacyjnych i wsparcie organizacyjne pracy działu chorób rzadkich

Want more jobs like this?

Get Unknown jobs in Ozorków, Poland delivered to your inbox every week.

By signing up, you agree to our Terms of Service & Privacy Policy.

  • Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji na podstawie dostarczonych danych
  • Wykonywanie bieżących zadań zleconych przez przełożonych

  • Idealny Kandydat

    • Status studenta
    • Dostępność na podjęcie pracy w wymiarze min. 32 godziny tygodniowo - warunek konieczny
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne, otwartość i zaangażowanie
    • Chęć rozwoju i nauki oraz otwartość na poznawanie nowych technologii
    • Samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań, proaktywność, a także dobra organizacja pracy
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomośc MS Excel oraz MS PowerPoint, MS Outlook

    Oferujemy

    • Płatny roczny staż
    • Współpracę w ramach umowy zlecenie
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku oraz zdobycie szerokiej wiedzy odnośnie rynku farmaceutycznego w Polsce i Regionie
    • Opiekę mentorską doświadczonego Menedżera
    • Elastyczne godziny pracy
    • Pracę w nowoczesnym i przyjaznym biurze zlokalizowanym w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego oraz bezpłatny parking dla zmotoryzowanych,
    • Możliwość częściowej pracy zdalnej ( 50/50)

    Pursue Progress. Discover Extraordinary.

    Progress doesn't happen without people - people from different backgrounds, in different locations, doing different roles, all united by one thing: a desire to make miracles happen. You can be one of those people. Chasing change, embracing new ideas and exploring all the opportunities we have to offer. Let's pursue progress. And let's discover extraordinary together.

    At Sanofi, we provide equal opportunities to all regardless of race, color, ancestry, religion, sex, national origin, sexual orientation, age, citizenship, marital status, disability, or gender identity.

    Watch our ALL IN video and check out our Diversity Equity and Inclusion actions at sanofi.com!

    #LI-EUR

    Client-provided location(s): Poland
    Job ID: Sanofi-https://jobs.sanofi.com/en/job/warsaw/stazysta-tka-w-dziale-marketingu-p-atny-staz/2649/16765604352
    Employment Type: Intern