Stażysta /-tka w Dziale Market Access(Płatny staż)

AT Sanofi U.S.
Sanofi U.S.

Ozorków, Poland

Stażysta /-tka w Dziale Market Access (Płatny staż)

Miejsce pracy: Warszawa

W związku z kolejną edycją programu stażowego Student on Board w Sanofi poszukujemy kandydatów na stanowisko stażysty/stażystki.

Opis stanowiska:

  • Wspieranie dzialu Market Accessw bieżących pracach
  • Przygotowywanie dokumentów do aktualnie prowadzonych projektów
  • Prowadzenie i monitorowanie wyznaczonych projektów
  • Wsparcie przy składaniu wniosków refundacyjnych
  • Archiwizowanie dokumentów
  • Monitorowanie budżetów

Wymagania:
  • Warunek konieczny: dobra znajomośćjęzyka angielskiego wmowie ipiśmie
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej