Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.

Medical Representative / Orvoslatogato, Nyugat Magyaroszag

AT Sanofi U.S.
Sanofi U.S.

Dabas, Hungary

Medical Representative / Orvoslátogató, Nyugat Magyarorszag

A munkakör célja

Egy meghatározott földrajzi területen növelje a márkáink ajánlását a célcsoportjába tartozó egészségügyi szakemberek körében.

A munkakör fő mutatószámai

Sanofi termékek értékesítése, piacrésze és ajánlása a meghatározott területen.

A munkakör vezetője

HCP Force Lead

Főbb felelősségi körök

  • A Sanofi CHC márkák nagykövete az egészségügyi szakemberek felé
  • Szakmai ismertetést végez területén a meghatározott célcsoport számára a Sanofi CHC termékeiről, a kapott tréningeknek és látogatási prioritásnak megfelelően
  • Multichannel tevékenységet végez a Sanofi CHC márkákkal kapcsolatban, a kapott tréningeknek és terveknek megfelelően
  • Részt vesz a szakmai anyagok kialakításában
  • Folyamatos visszajelzést ad a területén történő versenytárs tevékenységekről
  • Becsatornázza az egészségügyi szakemberek véleményét termékeinkről a vezetője irányába
  • Növeli a Sanofi CHC termékek ajánlását a megfelelő szakmai üzenetek átadásával
  • Szakmai konferenciákon képviseli a Sanofi CHC márkákat
  • Szakmai kapcsolatokat épít a célcsoportjába tartozó szakemberekkel
  • A megfelelő CRM rendszerekben megtervezi, nyomon követi és folyamatosan adminisztrálja a látogatásait
  • Mindig követi és betartja a vállalati szabályokat és utasításokat

Want more jobs like this?

Get jobs in Dabas, Hungary delivered to your inbox every week.

By signing up, you agree to our Terms of Service & Privacy Policy.

Szükséges tapasztalat és képességek
  • Gyógyszerismertetéshez szükséges felsőfokú végzettség: orvos, fogorvos, gyógyszerész, biológus, vegyész, orvos- és egészségtudományi képzési terület, egészségtudományi képzési ág valamely alapképzési szak
  • 3+ év ismertetési tapasztalat gasztroenterologusnal vagy gyermekorvosnal
  • Multichannel tapasztalat előnyt jelent
  • Erős kommunikációs és kapcsolatteremtési képesség
  • Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés negyedéves, heti és napi ütemterv alapján
  • Folyamatos tanulási és fejlődési vágy
  • Alkalmazkodási képesség egy gyorsan változó, complex munkakörnyezethez
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Erős tárgyalási és befolyásolási képesség
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Erős számítógépes ismeretek, Microsoft Office és különböző CRM applikációs környezetben
  • Jelentkezesuket varjuk Gyor-Moson-Sopron, Somogy, Vas es Zala megyebol.

Client-provided location(s): Hungary
Job ID: Sanofi-https://jobs.sanofi.com/en/job/budapest/medical-representative-orvoslatogato-nyugat-magyaroszag/2649/17026009728
Employment Type: Other