Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.

Maintenance Engineer

AT Sanofi U.S.
Sanofi U.S.

Dabas, Hungary

Karbantartó mérnök

A következő izgalmas feladatok várnak Rád:

  • Karbantartásokhoz, hibaelhárításhoz, gépfejlesztéshez tartozó alkatrészek, anyagok, komponensek rendelése, rendelkezésre állásuk biztosítása
  • A váratlan meghibásodások elhárításának operatív irányítása a karbantartói csapat bevonásával, részvétel a hibakeresésben, javításban
  • Javaslattétel új műszaki beszerzésekre, technikai módosításokra, felhasználói specifikációk elkészítése. Együttműködés a beszerzési szervezettel műszaki kérdésekben
  • Új termékek bevezetéséhez szükséges mérnöki támogatás. Formátumelemek specifikálása, telepítése. Üzemi próbákon való részvétel
  • OEM gyártók szervizes szakembereivel történő együttműködés helyben, és nemzetközi környezetben
  • Új berendezések telepítése, hatékony beüzemelése, ramp-up minimalizálása
  • Géphatékonysági akciók végrehajtása az OEE növelés érdekében
  • LEAN eszközök, módszertan használata a mindennapi munka során
  • TPM karbantartási szemlélet erősítése, karbantartók, operátorok képzése

Want more jobs like this?

Get Software Engineering jobs in Dabas, Hungary delivered to your inbox every week.

By signing up, you agree to our Terms of Service & Privacy Policy.

Örömmel fogadjuk jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

  • PLC ismeretek, automatizált termelő berendezések karbantartásában, üzemeltetésében szerzett minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamos- vagy mechatronikai mérnök BSc vagy MSc)
  • Munkavégzéshez szükséges felhasználói szintű informatikai ismeretek. (MS OFFICE, AutoCAD vagy ePlan)
  • Középszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Atex ismeretek
  • Vegyipari gépészmérnök szakirányon szerzett felsőfokú végzettség
  • Gyógyszeripari, vegyipari vagy élelmiszeripari tapasztalat
  • LEAN, TPM ismeretek
  • Vezetési és projekt menedzsment alapok ismerete
  • Beruházási team tagjaként szerzett tapasztalat

Client-provided location(s): Hungary
Job ID: Sanofi-https://jobs.sanofi.com/en/job/veresegyhaz/maintenance-engineer/2649/15091364928
Employment Type: Other