Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.

Poslovođa infrastrukturnog održavanja (m/ž)

AT Pfizer
Pfizer

Zagreb, Croatia

Opis posla:

  • Planiranje rada operativnih djelatnika infrastrukturnog održavanja (planiranje smjenskog rada - 2 smjene, nazočnosti i pripravnosti)
  • Organizacija i nadzor djelatnika zaduženih za provođenje infrastrukturnog održavanja sukladno uputama, propisima i standardima.
  • Pregled završenih aktivnosti infrastrukturnog održavanja i njihovo tehničko odobrenje
  • Evidencija rada operativnih djelatnika (evidencija smjena, prekovremenog rada)
  • Naručivanje usluga/dijelova/materijala/alata potrebnih za provođenje održavanja
  • Konstantno poboljšavanje procesa infrastrukturnog održavanja

Minimalni uvjeti:

  • SSS tehničkog smjera
  • Minimalno 5 godina iskustva u operativnom održavanju
  • Odlično poznavanje hrvatskog jezika u govoru i pismu
  • Dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Dobre organizacijske, tehničke i interpersonalne vješine
  • Osnovno znanje rada na računalu.
  • Iskustvo u organiziranju i vođenja grupe ljudi