Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.

Operater u održavanju / Umjeravatelj (m/ž)

AT Pfizer
Pfizer

Zagreb, Croatia

Opis posla:

  • Provođenje umjeravanja mjerila temperature i tlaka
  • Provođenje aktivnosti mapiranja distribucije temperature hladnjaka, zamrzivača, inkubatora i ostale opreme
  • Provedba vizualnih preventivnih provjera, ispitivanja i testiranja opreme
  • Dijagnostika kvarova vezanih za mjerne elemente i provođenje korektivnog održavanja istih
  • Poslovi vezani za održavanje postojeće etalonske opreme Mjerilišta Hospire Zagreb i pripadajuće dokumentacije.

Minimalni uvjeti:

  • SSS tehničkog smjera
  • Odlično poznavanje hrvatskog jezika u govoru i pismu
  • Dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Dobre organizacijske, tehničke i interpersonalne vješine
  • Osnovno znanje rada na računalu.