Kierownik Liniowy Utrzymania Ruchu

AT The TJX Companies, Inc.
The TJX Companies, Inc.

Sulechów, Poland

Odkryj to, co nas wyróżnia w TJX - przekonasz się, że to coś więcej niż praca. Jesteśmy dynamiczną organizacją, razem współpracujemy, uczymy się i rozwijamy.

Kultura pracy TJX oraz pozytywna atmosfera sprzyjająca integracji są fundamentalne dla tego, kim jesteśmy jako organizacja. Oferujemy również szeroką gamę benefitów i atrakcyjne wynagrodzenie.

Podstawowe obowiązki:

  • Organizacja, kierowanie oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników i zespołów,
  • Doskonalenie i monitorowanie wyników podlegającego Ci zespołu, ocena ich postępów, rozwój pracowników oraz promocja pozytywnej atmosfery sprzyjającej integracji i osiąganiu coraz lepszych wyników,
  • Planowanie zasobów w dziale, efektywne zarządzanie codziennymi wskaźnikami we współpracy z resztą kierowników,
  • Utrzymanie sprawności infrastruktury technicznej obiektu,
  • Planowanie i realizacja konserwacji m.in. maszyn, urządzeń, systemów, instalacji,
  • Nadzór nad firmami zewnętrznymi realizującymi zadania z zakresu utrzymania budynku,
  • Współtworzenie założeń budżetowych działu,
  • Skuteczne usuwanie awarii i usterek oraz analiza przyczyn źródłowych awarii i usterek,
  • Działania prewencyjne, zapobiegające awariom.

Get Unknown jobs in Sulechów, Poland delivered to your inbox every week.

Kluczowe wymagania, umiejętności, wiedza i doświadczenie:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne o specjalności: Mechanik/Elektryk/Automatyk,
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki przemysłowej, ppoż.,
  • Znajomość różnych systemów i instalacji budynkowych i procesowych,
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w zakresie wykorzystania technologii informatycznych wspierających takie obszary, jak Facility, Engineering i Maintenance,
  • Umiejętność korzystania dokumentacji technicznej,
  • Znajomość przepisów, norm i regulacji dotyczących budynków, utrzymania ruchu i infrastruktury technicznej, przepisów ppoż. i BHP,
  • Otwartość na zmiany, determinacja w działaniu, uczciwość, elastyczność,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Zdolność efektywnego ustalania priorytetów,
  • Minimum trzy lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej.
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym.

Dodatkowym atutem będą:

  • Kwalifikacje zawodowe: grupa 1, 2, 3 (eksploatacja/dozór).
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych.
  • Doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem ruchu i infrastruktury w centrach procesowych, magazynowych lub logistycznych.

Masz prawo wiedzieć, jakie informacje o Tobie posiadamy i w jaki sposób wykorzystujemy te informacje. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat wykorzystywania przez nas danych i praktyk ich udostępniania, prosimy odwiedzić: mytjx.com/mytjx/Global_TJX_Privacy_Notice.pdf i zapoznać się z naszą pełną Polityką Prywatności.

W Spółce obowiązuje polityka ochrony sygnalistów.

Client-provided location(s): 66-100 Sulechów, Poland
Job ID: TJX-TJCOGLOBAL2292735EXTERNALENGLOBAL
Employment Type: Full Time

Perks and Benefits

  • Health and Wellness

    • Health Insurance
    • Health Reimbursement Account
    • Dental Insurance
    • Vision Insurance
    • Life Insurance
    • Short-Term Disability
    • Long-Term Disability
    • FSA
    • HSA
    • HSA With Employer Contribution
    • On-Site Gym
    • Pet Insurance
    • Mental Health Benefits
    • Virtual Fitness Classes
  • Parental Benefits

    • Birth Parent or Maternity Leave
    • Non-Birth Parent or Paternity Leave
    • Adoption Assistance Program
    • Family Support Resources
    • On-site/Nearby Childcare
  • Work Flexibility

    • Remote Work Opportunities
    • Hybrid Work Opportunities
  • Office Life and Perks

    • On-Site Cafeteria
    • Holiday Events
  • Vacation and Time Off

    • Paid Vacation
    • Paid Holidays
    • Personal/Sick Days
    • Leave of Absence
    • Summer Fridays
  • Financial and Retirement

    • 401(K) With Company Matching
    • Financial Counseling
  • Professional Development

    • Tuition Reimbursement
    • Promote From Within
    • Shadowing Opportunities
    • Access to Online Courses
    • Lunch and Learns
    • Internship Program
    • Leadership Training Program
  • Diversity and Inclusion

    • Employee Resource Groups (ERG)
    • Diversity, Equity, and Inclusion Program