Student on Board w dziale marketingu medycznego

AT Sanofi U.S.
Sanofi U.S.

Ozorków, Poland

O Pracy

Sanofi Consumer Health Care jest czołową firmą farmaceutyczną OTC w Polsce. W naszym portfolio znajdują się odnoszące sukcesy marki takie jak Essentiale, MagneB6, No-Spa, Mucosolvan czy Allegra, które są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych produktów na rynku w Polsce.

Jeśli jesteś zmotywowanym studentem lub absolwentem, który chce mieć wpływ na globalną organizację, dołącz do nas jako Stażysta w dziale marketingu medycznego.

Twój zakres obowiązków

  • Współudział przy realizacji kampanii marketingowych skierowanych do HCP (lekarze i farmaceuci)
  • Opracowywanie wartości merytorycznej oraz praca z agencjami zewnętrznymi w celu wygenerowania jakościowego contentu
  • Czuwanie nad harmonogramem prowadzonych aktywności do lekarzy i farmaceutów

Get jobs in Ozorków, Poland delivered to your inbox every week.

  • Zbieranie inspiracji i przedstawianie na spotkaniach działu
  • Prowadzenie dokumentacji działu
  • Współpraca i wymiana doświadczeń w obszarze B&I Hub: brand managerowie, shopper manager (zarówno w Polsce jak i w CEE)
  • Projekty ad-hoc wspierające bieżącą pracę działu
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach zespołowych i współpraca z innymi działami w firmie

  • Nasze wymagania
    • Status studenta 5. roku lub absolwent studiów wyższych (preferowane kierunki studiów: farmacja, zdrowie publiczne, biologia lub pokrewne, marketing)
    • Dostępność na podjęcie pracy w wymiarze min. 32 godzin tygodniowo - warunek konieczny
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Komunikatywność, otwartość i pozytywna energia
    • Chęć do rozwoju i nauki, wysoki poziom zaangażowania oraz gotowość do pracy w dynamicznym środowisku
    • Proaktywność i umiejętność samodzielnego znajdowania rozwiązań
    • Dobra znajomość MS Office (Word i PowerPoint)

    Mile widziane
    • Doświadczenie w pracy/na stażu lub kołach naukowych i organizacjach studenckich
    To oferujemy
    • Płatny roczny program rozwojowy pod opieką mentorską doświadczonego Managera
    • Współpracę w ramach umowy zlecenie
    • Bonus uznaniowy, proporcjonalny do okresu zatrudnienia w roku kalendarzowym
    • Zdobycie praktycznego doświadczenia - prowadzenie samodzielnie odpowiedzialnych i ciekawych projektów
    • Szkolenia w zakresie rozwoju umiejętności twardych i miękkich
    • Poznanie i zdobycie szerokiej wiedzy o rynku farmaceutycznym w Polsce
    • Elastyczny czas pracy z możliwością dopasowania swoich zajęć
    • Możliwość pracy zdalnej

    Benefity

    • Telefon komórkowy
    • Parking dla pracowników
    • Joga w biurze
    • Spotkania integracyjne
    • Inicjatywy dobroczynne
    • Brak dress code'u
    • Strefa relaksu
    • Owoce / przekąski
    • Elastyczny czas pracy

    Client-provided location(s): Poland
    Job ID: Sanofi-https://jobs.sanofi.com/en/job/warsaw/student-on-board-w-dziale-marketingu-medycznego/2649/17795899584
    Employment Type: Intern