Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.

Market Supply Chain gyakornok

AT Sanofi U.S.
Sanofi U.S.

Dabas, Hungary

Váci úti irodánkba (Váci Greens Office)

Market Supply Chain gyakornokot

keresünk heti 25-40 órás munkavégzésre, azonnali kezdéssel, hosszú távra

Feladatok

  • Supply Chain szervezet szakmai munkájának a támogatása a teljes értékesítési láncon keresztül a termeléstervezéstől a termékértékesítésig
  • napi értékesítési riportok, havi nagykereskedelmi riportok, ad-hoc riportok készítése
  • elemzések, kimutatások összeállításában történő aktív részvétel (Excel, Access, SAP)
  • logisztikai-, valamint nagykereskedők felé történő értékesítési részfeladatok ellátása
  • projekt munkában való részvétel, Supply Chain Business Partner támogatása
  • marketing-, valamint minőségbiztosítási kollégákkal való kapcsolattartás

Want more jobs like this?

Get Software Engineering jobs in Dabas, Hungary delivered to your inbox every week.

By signing up, you agree to our Terms of Service & Privacy Policy.

Elvárások
  • aktív vagy passzív hallgatói jogviszony legalább még egy éven keresztül, preferáltan, de nem kizárólag gazdasági, logisztika, supply chain szakon
  • heti min. 20-25 munkaóra elérhetőség legalább egy éven keresztül, oktatási időn kívül vagy passzív időszakon belül lehetőség akár 40 óra/hét munkavégzésre is
  • középfokú aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • általános MS Office ismeret, közepes szintű Excel ismeret
  • analitikus és egyben gyakorlatias gondolkodás, monotonitás tűrés
  • önálló, precíz, adott határidőre történő munkavégzés
  • határozott fellépés, rugalmasság, nyitottság

Amit kínálunk

Egy dinamikus csapat tagjává válhatsz, ahol betekintést nyerhetsz egy nemzetközi szervezet mindennapi munkájába, és a szakmai fejlődés mellett a hétköznapokban is hasznosítható tudást szerezhetsz. Nálunk lehetőséged lesz különböző vállalati információs rendszerek használatának megismerésére, tudásod fejlesztésére, szakmai gyakorlatod elvégzésére, diplomamunkád megírására.

Client-provided location(s): Hungary
Job ID: Sanofi-https://jobs.sanofi.com/en/job/budapest/market-supply-chain-gyakornok/2649/15313398272
Employment Type: Intern