Ogólny profil stanowiska Magna

AT Magna International
Magna International

Kędzierzyn-Koźle, Poland

O nas

Widzimy przyszłość, w której każdy może żyć i poruszać się bez ograniczeń. Dlatego opracowujemy technologie, systemy i koncepcje, które sprawiają, że pojazdy są bezpieczniejsze i czystsze, a jednocześnie służą naszym społecznościom, planecie, a przede wszystkim ludziom.

Forward. For all.

Podsumowanie grupy

Firma Cosma dostarcza klientom na całym świecie wszechstronną ofertę rozwiązań do nadwozi i podwozi oraz rozwiązania inżynieryjne. Dzięki naszej zaawansowanej technologii mechanicznej, wyjątkowym zdolnościom w zakresie obróbki oraz specjalistycznej wiedzy o różnych procesach produkcyjnych od lat dostarczamy na rynek wyroby lekkie i innowacyjne.

O stanowisku

Co oferujemy

Get Unknown jobs in Kędzierzyn-Koźle, Poland delivered to your inbox every week.

W firmie Magna możesz spodziewać się angażującego i dynamicznego środowiska, w którym możesz pomóc w rozwoju wiodących w branży technologii motoryzacyjnych. Inwestujemy w naszych pracowników, zapewniając im wsparcie i zasoby, których potrzebują, aby odnieść sukces. Jako członek lub członkini naszego globalnego zespołu możesz spodziewać się ekscytujących, zróżnicowanych obowiązków, a także szerokich perspektyw rozwoju. Wierzymy, że Twoja ścieżka kariery powinna być tak wyjątkowa jak Ty.

Twoje obowiązki

Kogo poszukujemy

Twoje preferowane kwalifikacje

Benefity

Świadomość. Jedność. Wzmocnienie.

W Magna wierzymy, że zróżnicowana siła robocza ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu. Dlatego też jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pracodawcą oferującym równe szanse. Zatrudniamy na podstawie doświadczenia i kwalifikacji oraz z uwzględnieniem wymogów stanowiska, bez względu na, w szczególności, kolor skóry, pochodzenie, wyznanie, płeć, pochodzenie, orientację seksualną, wiek, obywatelstwo, stan cywilny, niepełnosprawność lub tożsamość płciową. Magna poważnie traktuje ochronę Państwa danych osobowych. Odradzamy wysyłanie aplikacji pocztą elektroniczną w celu zapewnienia zgodności z RODO i lokalnymi wymogami dotyczącymi prywatności danych.

Client-provided location(s): Kędzierzyn-Koźle, Poland
Job ID: Magna_International-584184617
Employment Type: Other