Młodszy Analityk Finansowy

AT Eaton
Eaton

Tczew, Poland

Eaton Kampus w związku z rozwojem biznesu elektromobilności ogłasza rekrutację na stanowisko

Zadania:

• Udział w procesie zamknięcia miesiąca według standardów US GAAP i SOX.
• Przygotowywanie planów finansowych firmy, budżetów i prognoz.
• Przeglądanie, analizowanie i ocena budżetów działów, opracowywanie i wdrażanie raportów do wykorzystania przez kierownictwo w ocenie wyników w stosunku do celów wydajnościowych.
• Wsparcie kontrolera w procesach budżetowych i prognostycznych.
• Przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu (KPI zakładu, odchylenia budżetowe, itp.).
• Przygotowywanie wniosków o przejęcie kapitału zgodnie z polityką korporacyjną i kontrolą wydatków inwestycyjnych.

Get Software Engineering jobs in Tczew, Poland delivered to your inbox every week.

• Analiza i raportowanie kosztów SCM i CI.
• Zapewnienie, że wszystkie standardowe działania raportowe eMobility Group są terminowe i dokładne (tj. weekly flash PA, forecast itp.).
• Wsparcie projektów.

Kwalifikacje:

• Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku finanse/rachunkowość/zarządzanie.
• Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze kontrolingu/finansów/księgowości.
• Doświadczenie z wymogami US GAAP i SOX.

Umiejętności:

• Umiejętność pracy w systemach finansowo-księgowych, preferowany Oracle.
• Wysokie umiejętności analityczne.
• Bardzo dobra znajomość MS Excel.
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
• Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność współpracy z ludźmi na różnych poziomach i działach.
• Nastawienie do pracy w zespole, chęć uczenia się.

#LI-PN1

Oferujemy

  • Dofinansowanie karty Multisport Benefit,
  • Ubezpieczenia grupowe,
  • PPE - program emerytalny,
  • Program wsparcia pracowniczego,
  • Nagrody jubileuszowe,
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Dofinansowanie do urlopów,
  • Pakiety świąteczne dla dzieci na wakacje,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Sekcje sportowo-rekreacyjne Eaton,
  • Premia roczna uzależniona od stanowiska,
  • Dofinansowanie studiów wyższych i studiów podyplomowych,
  • Imprezy pracownicze organizowane na miejscu, imprezy integracyjne działu,
  • Dofinansowanie posiłków i napojów gorących,
  • Fundusz zapomogowy i pożyczkowy,
  • Punkty benefitowe Estar do wykorzystania w systemie kafeteryjnym.

Client-provided location(s): 83-110 Tczew, Poland
Job ID: Eaton-29393Tczew
Employment Type: Other

Perks and Benefits

  • Health and Wellness

    • Health Insurance
    • Health Reimbursement Account
    • Dental Insurance
    • Vision Insurance
    • Life Insurance
    • Short-Term Disability
    • Long-Term Disability
    • FSA
    • HSA With Employer Contribution
    • Fitness Subsidies
    • On-Site Gym
    • Pet Insurance
    • Mental Health Benefits
    • Virtual Fitness Classes
  • Parental Benefits

    • Birth Parent or Maternity Leave
    • Adoption Assistance Program
  • Work Flexibility

    • Flexible Work Hours
    • Remote Work Opportunities
    • Hybrid Work Opportunities
  • Office Life and Perks

    • Casual Dress
    • On-Site Cafeteria
  • Vacation and Time Off

    • Paid Vacation
    • Paid Holidays
    • Personal/Sick Days
    • Leave of Absence
    • Summer Fridays
  • Financial and Retirement

    • 401(K) With Company Matching
    • Performance Bonus
    • Relocation Assistance
    • Financial Counseling
  • Professional Development

    • Tuition Reimbursement
    • Promote From Within
    • Mentor Program
    • Shadowing Opportunities
    • Access to Online Courses
    • Internship Program
    • Work Visa Sponsorship
    • Leadership Training Program
    • Associate or Rotational Training Program
  • Diversity and Inclusion

    • Diversity, Equity, and Inclusion Program
    • Employee Resource Groups (ERG)