Mechanik Silników Diesla - Serwis Fabryczny Cummins

AT Cummins
Cummins

Lubin, Poland

DESCRIPTION

Tytuł stanowiska: Mechanik Silników Diesla - Serwis Fabryczny Cummins

Opis

Firma Cummins - światowy, czołowy producent silników wysokoprężnych zatrudni Mechanika do serwisu fabrycznego w Lubinie (praca w kopalni Miedzi KGHM).

Oferujemy finansowe wsparcie w przeprowadzce!

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie regularnych przeglądów i napraw serwisowych silników wysokoprężnych.
  • Przeprowadzanie analizy usterek i ich usuwanie, wykonywanie testów i napraw zgodnie ze ściśle określonymi procedurami technologicznymi i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.
  • Praca w podziemnych kopalniach rud metali nieżelaznych oraz na powierzchni.

Get Unknown jobs in Lubin, Poland delivered to your inbox every week.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe (nieważne jaki kierunek, liczą się Twoje umiejętności)
  • Doświadczenie w warsztacie mechanicznym.
  • Mile widziana znajomość silników wysokoprężnych i innych podzespołów z nimi współpracujących.
  • Podstawowa umiejętność pracy z komputerem.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Silna motywacja do pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientem.
  • Wysoka kultura osobista.

RESPONSIBILITIES

Oferujemy

  • Pakiet relokacyjny dla osób przeprowadzających się z innego miasta: dodatkowe miesięczne wynagrodzenie na start, pomoc w znalezieniu mieszkania na Dolnym Śląsku, pełna pomoc wraz z kosztami przeprowadzki, pomoc w rozliczeniach podatkowych i inne do ustalenia.
  • Pakiet szkoleń z obsługi silnika.
  • Prywatny pakiet medyczny LuxMed.
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie Generali.
  • Pracowniczy Program Emerytalny PPE - Esaliens.
  • Dodatek urlopowy - wakacje pod gruszą
  • Bony żywieniowe
  • Stabilne zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i możliwość doskonalenia wiedzy technicznej w środowisku międzynarodowym i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Finansujemy naukę języka angielskiego.
  • Bonus roczny wypłacany na podstawie zyskowności firmy za ubiegły rok.
  • Coroczna rewaloryzacja wynagrodzenia.

QUALIFICATIONS

  • Polish language neccesary.

Job Service

Organization Cummins Inc.

Role Category On-site

Job Type Technician

ReqID 2404539

Relocation Package Yes

Client-provided location(s): Lubin County, Poland
Job ID: Cummins-R-9DA0940112B7485CA470A88EB25626A3
Employment Type: Other

Perks and Benefits

  • Health and Wellness

    • FSA With Employer Contribution
    • Health Reimbursement Account
    • On-Site Gym
    • HSA With Employer Contribution
    • Health Insurance
    • Dental Insurance
    • Vision Insurance
    • Life Insurance
    • Short-Term Disability
    • Long-Term Disability
  • Parental Benefits

    • Non-Birth Parent or Paternity Leave
    • Birth Parent or Maternity Leave
  • Work Flexibility

    • Flexible Work Hours
    • Remote Work Opportunities
  • Office Life and Perks

    • Company Outings
    • Casual Dress
  • Vacation and Time Off

    • Leave of Absence
    • Personal/Sick Days
    • Paid Holidays
  • Financial and Retirement

    • Relocation Assistance
    • Performance Bonus
    • Stock Purchase Program
    • Pension
    • 401(K) With Company Matching
  • Professional Development

    • Mentor Program
    • Shadowing Opportunities
    • Access to Online Courses
    • Lunch and Learns
    • Tuition Reimbursement