Brygadzista/Mechanik w Centrum Odbudowy i Regeneracji Silników Cummins

AT Cummins
Cummins

Myślenice, Poland

DESCRIPTION

Firma Cummins - amerykański koncern zajmujący się konstruowaniem i produkcją silników wysokoprężnych zatrudni Brygadzistę/ Mechanika do nowoczesnego Centrum Odbudowy i Regeneracji Silników o dużej mocy w Modlniczce (okolice Krakowa).

Zakres obowiązków:

  • Nadzór, organizacja oraz koordynacja pracy techników/ mechaników w zespole.
  • Odbudowa oraz regeneracja silników wysokoprężnych (19 - 78l) o dużej mocy.
  • Nadzór nad jakością wykonywanej pracy.
  • Demontaż, montaż, czyszczenie oraz weryfikacja komponentów silnika.
  • Przeprowadzanie testów silnika zgodnie z zachowaniem standardów jakości.
  • Wykonywanie czynności zgodnie z wymaganym cyklem pracy lub zdefiniowanym standardem inżynieryjnym.
  • Przestrzeganie procedur jakości i bezpieczeństwa pracy.

Get Unknown jobs in Myślenice, Poland delivered to your inbox every week.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie w zarządzaniu i koordynowaniu zespołem.
  • Wiedza z zakresu silników spalinowych.
  • Doświadczenie w pracy jako mechanik/ w warsztacie mechanicznym.
  • Dyplom ukończenia szkoły średniej/zawodowej/ wyższej.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy.
  • Podstawy bezpieczeństwa i higieny pracy - dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy poprzez. Identyfikowanie oraz raportowanie wszelkich niebezpieczeństwa.

Oferujemy:

  • Pakiet medyczny LuxMed
  • Ubezp. na życie Generali
  • Essaliens plany inwestycyjno-kapitałowe
  • Dodatek urlopowy „wczasy pod gruszą"
  • Bonus roczny wypłacany na podstawie zyskowności firmy za ubiegły rok.
  • Podwyżka roczna w zależności od wyników pracy.

RESPONSIBILITIES

QUALIFICATIONS

Job Manufacturing

Organization Cummins Inc.

Role Category On-site

Job Type Shop

ReqID 2400790

Relocation Package Yes

Client-provided location(s): Lesser Poland Voivodeship, Poland
Job ID: Cummins-R-E2F5273D14E945AFA3D78AC7957EB050
Employment Type: Other

Perks and Benefits

  • Health and Wellness

    • FSA With Employer Contribution
    • Health Reimbursement Account
    • On-Site Gym
    • HSA With Employer Contribution
    • Health Insurance
    • Dental Insurance
    • Vision Insurance
    • Life Insurance
    • Short-Term Disability
    • Long-Term Disability
  • Parental Benefits

    • Non-Birth Parent or Paternity Leave
    • Birth Parent or Maternity Leave
  • Work Flexibility

    • Flexible Work Hours
    • Remote Work Opportunities
  • Office Life and Perks

    • Company Outings
    • Casual Dress
  • Vacation and Time Off

    • Leave of Absence
    • Personal/Sick Days
    • Paid Holidays
  • Financial and Retirement

    • Relocation Assistance
    • Performance Bonus
    • Stock Purchase Program
    • Pension
    • 401(K) With Company Matching
  • Professional Development

    • Mentor Program
    • Shadowing Opportunities
    • Access to Online Courses
    • Lunch and Learns
    • Tuition Reimbursement