Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.

Nastavovač montážnych liniek

AT Continental
Continental

Zvolen, Slovakia

Popis pracovného miesta
Na pozíciu nastavovač montážnych liniek v modernej a rozvíjajúcej sa spoločnosti hľadáme na trvalý pracovný pomer skúsených pracovníkov, ako aj absolventov škôl.

Ponúkame prácu na pracovnú zmluvu priamo so zamestnávateľom, možnosť vzdelávania a kariérny rast nielen vo výrobnej oblasti.

Náplň práce:
Nastavovanie a prestavovanie moderných montážnych centier;
Podieľanie sa na nábehu nových automatizovaných výrobných liniek;
Koordinácia práce operátorov vo výrobe;
Vykonávanie meraní na 3D meracích zariadeniach, kontrola parametrov a prípadná korekcia procesu;
Zodpovednosť za chod montážnych centier a splnenie plánu výroby;
Práca s technickou dokumentáciou;
Práca v 3-zmennej a nepretržitej 4-zmennej prevádzke (7,5 alebo 11,5 hodinové zmeny).

Want more jobs like this?

Get Unknown jobs in Zvolen, Slovakia delivered to your inbox every week.

By signing up, you agree to our Terms of Service & Privacy Policy.

Dodatočné informácie
NÁBOROVÝ BONUS: 600 eur (200 eur po 1. odpracovanom mesiaci, 400 eur po 3. odpracovanom mesiaci);

> Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy pre zamestnancov pracujúcich na pracoviskách s rizikovým stupňom 3
> Penzijný program s mesačným príspevkom 6,5 % zo zúčtovanej mzdy;
> Dovolenkový a vianočný príspevok;
> Ročné odmeny za splnené ciele;
> Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.;
> Stravovanie priamo v závode - menu len za 0,44
> Bonusová dovolenka nad rámec Zákonníka práce;
> Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen;
> Úrazové poistenie;
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru;
> Mentoring program;
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením;
> Bezproblémové parkovanie v areáli závodu.

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis.

Vopred Vám ďakujeme za čas, ktorý strávite štúdiom našej pracovnej ponuky a následným zaslaním životopisu.

V prípade vysokého počtu doručených životopisov budeme kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Ste pripravený pracovať pre Continental? Urobte prvý krok a vyplňte online žiadosť.
Kvalifikácie
Stredoškolské vzdelanie s maturitou zameranie technické, strojárske;
Prax s nastavovaním resp. údržbou výrobných strojov/ liniek;
Znalosti v oblasti pneumatiky, mechaniky;
Znalosť čítania strojárskych/ pneumatických výkresov;
Samostatnosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa.
Popis spoločnosti

Client-provided location(s): Zvolen, Slovakia
Job ID: Continental-REF9850Q-p-1cf7efbdb8ca9941be8ff7f079942677
Employment Type: Other