Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.

Laboratóriumi technikus

AT BD
BD

Tatabánya, Hungary

Job Description Summary

Job Description

A pozícióban az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Termelő tevékenység támogatása kémiai laborkörnyezetben. A gyártási laboratóriumban folyó valamennyi ellenanyag konjugátum gyártás támogatása a következő módon:
  • biokémikusok számára ellenanyagok és festékek előkészítése kémiai/ biológiai módszerekkel előírt munkautasítás szerint
  • kromatográfiás oszlopok kezelése (előkészítés, tisztítás)
  • gyártási dokumentáció precíz és pontos vezetése
  • gyártási tételek adminisztrálása számítógépes rendszerekbe
  • laborrend fenntartásában való részvétel

Az alábbiakat várjuk el Tőled:

  • Vegyésztechnikusi vagy ekvivalens végzettség (vegyipari, biológiai, egészségügyi)
  • Számítógép felhasználói szintű kezelése (MS Office eszközök)
  • Minimum 1 év aktív laboratóriumi munkatapasztalat
  • Precizitás
  • Monotonitástűrés
  • Jó együttműködési és kommunikációs készségek
  • Angol nyelvtudás (olvasás értés középszinten, beszéd kevésbé hangsúlyos)